Bebek Kıyafetleri Online Satış

Türkiye de bebek kıyafetleri online satış yapan sayısız site bulunmaktadır. Tabi burada müşterinin sıkıntı yaşadığı bazı durumlar var. bebek-kiyafetleri-online-satis

Ürün resimlerinin kalitesi ve detay görüntüsü; Müşteri, bebek kıyafetinin fotoğrafında detayı tam görebilmelidir, satın alacağı ürünün eline ulaştığında rengi ile deseni ile birebir olmasını ister.

Ürün açıklamaları; Ürünün beden ölçüleri gerekirse kol, boy vs. ölçülerin verilmesi, kumaşın kalitesi ve cinsi, ürünün markası, üretim özelliklerinin ayrıntılı olarak yazılması.

Teslimat; online satın alınan bebek kıyafetlerinin, satıcının stoğunda olup olmaması çok önemli eğer yoksa sorun büyük demektir.

Telefon desteği; eğer bir tereddütte kalıyorsanız renk, beden gibi direkt ulaşabilip ürün hakkında son durum bilgisi alabileceğiniz uzman bir yetkili ulaşılabilmesi çok önemli.

Peki bu durumda online satış sitelerinden bebek kıyafetleri almadan önce ne yapmalıyız, ürün fotoğraflarının kalitesi, ürün açıklamalarının detaylı olması ve stoklu olması en öncelikli noktalar.

Yukarıda ki özelliklere uygun satış yapmayan bebek kıyafetleri online satış sitelerinde daha dikkatli olunuz ki sonra bunun sıkıntılarını yaşamak durumunda kalmayın.

Öneri: Bebek kıyafetleri satışı yapan Bebeksehri.com sitesi uyguladığı kampanyalarla, 50 TL üzeri ücretsiz kargo, 100 TL üzeri alışverişlerde 10 TL anında yeni üyelik indirimleri ve aynı gün kargolama özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>